Tutunamayanlar 6.Bölüm


Paylaş
Bölüm Bilgileri
Tutunamayanlar 6.Bölüm

Tutunamayanlar izle, Tutunamayanlar Son Bölüm izle, Trt1’de 18 Şubat 2020 Salı günü yayınlanacak olan Tutunamayanlar 6.Bölüm’ü canlı olarak tvdiziizle.org adresimizden takip edebilir, sonrasında Tutunamayanlar 6.Bölüm’ü full tek parça izleyebilirsiniz.

Tutunamayanlar 6.Bölüm Özeti ;

İrem’le restoranda yaşadıklarından dolayı depresyona giren Tarık, odasına kapanıp inzivaya çekilir. İzlediği her kanalda Sevgililer Günü reklamlarıyla karşılaşır. Ablasının zorlamasıyla dışarı çıkan Tarık, bu sefer gittiği her yerde Sevgililer Günü mesajlarıyla karşı karşıya kalır. Gerçek aşkın varlığını bulmaya çalışan Tarık, İlhan ve Lütfü’ye danışır.
Mahalledeki Sevgililer Günü hazırlıklarına İrem’de katılır. İrem, Sevgililer Günü için kitap kafeye yeni bir düzen getirir. Ancak Tarık, İrem’e darılmıştır. İrem, Tarık’ın kendine neden darıldığını öğrenebilecek midir?
Faturaları ve kirayı ödemekte zorluk yaşayan Lütfü, bu konuyu hiç umursamayan İlhan’a sitem eder. İlhan faturalara ve kiraya yardımcı olması için sürpriz bir ev arkadaşı bulur. Lütfü’nün ev arkadaşı kim olacaktır?
Üniversitesi kapanan Hicabi, Sevgililer Günü’nü fırsata çevirmek için kolları sıvar. Hicabi bu durumdan faydalanabilecek midir?

Bölüm Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Kısmından Gönderebilirsiniz. İyi Seyirler

Yorumlar 0 Yorum