Tozkoparan 46.Bölüm

TV Tek Part-1 TV Tek Part-2


Paylaş
Bölüm Bilgileri
Tozkoparan 46.Bölüm

Tozkoparan izle, Tozkoparan Son Bölüm izle, Trt1’de 16 Şubat 2020 Pazar günü yayınlanacak olan Tozkoparan 46.Bölüm’ü canlı olarak tvdiziizle.org adresimizden takip edebilir, sonrasında Tozkoparan 46.Bölüm’ü full tek parça izleyebilirsiniz.

Tozkoparan 46.Bölüm Özeti ;

Salih, Cihan ve Mavi Ay, yayın işaret ettiği yerde toprağa gömülü olan taşı bulmuşlardır. Beş yüzyıldır Piri Reis’in sakladığı emaneti arayan Tozkoparanların beklediği an gelip çatmıştır.
Salih, Mavi Ay’a Fikri hocalarının bir Tozkoparan olduğu söylerken, Kaya da Özge’ye Salih’in bir Tozkoparan olduğunun bilgisini verir. Mavi Ay, taş ile Cezeri’nin makinesi birleşince neler olabileceğinin hayalini kurar ve Karayel’in kendilerini anlayamaması için şifreli bir dille konuşmaya karar verir. Karayel, şifreli dili çözebilmek için Mavi Ay’ın peşine düşer.
Öte yandan Fikri, işbirliği yapmak isteyen Kuzgunlardan bir mektup alır. Mete, Sinan’ın gerçekten de babasından bir mektup aldığına inanmaz ve Sinan’ı yalan söylemekle suçlar. Yalan söylemediğini ispatlamak isteyen Sinan sinirlenir ve Mete’yi herkesin gözü önünde küçük düşüreceğine söz verir.
Salih Usta, Fikri’ye güvenip taşı ona verecek mi? Fikri, Kuzgunlar’ın işbirliği teklifini kabul edecek mi? Sinan, babasından aldığı mektubun gerçek olduğunu ispat edebilecek mi? Mete, Sinan’ın iddia ettiği gibi herkesin gözü önünde küçük düşecek mi?

Bölüm Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Kısmından Gönderebilirsiniz. İyi Seyirler

Tozkoparan
Dizinin Sayfasına Git
Dizinin Diğer Bölümleri
Tozkoparan 46.Bölüm
Yorumlar 0 Yorum