Tozkoparan 45.Bölüm

TV Tek Part-1 TV Tek Part-2


Paylaş
Bölüm Bilgileri
Tozkoparan 45.Bölüm

Tozkoparan izle, Tozkoparan Son Bölüm izle, Trt1’de 9 Şubat 2020 Pazar günü yayınlanacak olan Tozkoparan 45.Bölüm’ü canlı olarak tvdiziizle.org adresimizden takip edebilir, sonrasında Tozkoparan 45.Bölüm’ü full tek parça izleyebilirsiniz.

Tozkoparan 45.Bölüm Özeti ;

Mavi Ay ve Karayel üyeleri, kavga eden Mete ve Sinan’ı birbirinden zor ayırmıştır. Karayel Sinan’ı alıp uzaklaşırken, Özge geride kalmış ve Mete’nin karşısına dikilip onun Tozkoparan olduğunu söylemiştir.
Sinan, Mete’nin söylediklerinin etkisi altında kalır ve Gamze’ye babasının kötü biri olup olmadığını sorar. Annesinden istediği cevapları alamayan Sinan, okula gitmemeye karar verir. Karayel, Sinan’ın okulu bırakmasından Mete’yi sorumlu tutar. Mete ise Sinan’a söylediklerinden dolayı üzgündür.
Mavi Ay, Özge’nin Tozkoparan kelimesini nereden öğrendiğini araştırır. Mete, Mavi Ay’ı ağzını sıkı tutamamakla suçlayınca Mavi Ay ile Mete’nin arası açılır.
Salih ve Cihan, yayın üzerindeki ikinci sembolü de çözerler ve Mete’yi de yanlarına alıp harekete geçmek isterler. Mete’nin tek başına hareket etmesini istemeyen Mavi Ay ise işlerin dışında bırakılmaktan sıkılmıştır. Tüm bunlar olurken Sinan, Gamze’nin telefonunu alarak gizlice babasını arar.
Sinan babasıyla görüşebilecek mi? Nevzat, oğluyla iletişime geçecek mi? Mavi Ay ve Mete’nin arası düzelecek mi? Salih, Cihan ve Mete taşı bulabilecekler mi?

Bölüm Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Kısmından Gönderebilirsiniz. İyi Seyirler

Tozkoparan
Dizinin Sayfasına Git
Dizinin Diğer Bölümleri
Tozkoparan 45.Bölüm
Yorumlar 0 Yorum