Tozkoparan 44.Bölüm

TV Tek Part-1 TV Tek Part-2


Paylaş
Bölüm Bilgileri
Tozkoparan 44.Bölüm

Tozkoparan izle, Tozkoparan Son Bölüm izle, Trt1’de 2 Şubat 2020 Pazar günü yayınlanacak olan Tozkoparan 44.Bölüm’ü canlı olarak tvdiziizle.org adresimizden takip edebilir, sonrasında Tozkoparan 44.Bölüm’ü full tek parça izleyebilirsiniz.

Tozkoparan 44.Bölüm Özeti ;

Sinan, Doruk’u takip ederek, Kuzgunlar ve Tozkoparanlar hikâyesinde Salih ve Mete’nin de işin içerisinde olduğunu öğrenmiştir. Mete ve Salih’i ne biliyorlarsa anlatmaları için sıkıştıran Sinan, bu kez sorularına cevap almak istemektedir.
Mete bir yandan Sinan’a yardımcı olmak isterken diğer yandan onu korumaya çalışmaktadır. Salih Usta bir kez daha Mete’yi Sinan’a bir şey anlatmaması için tembihler. Ancak bu kez kararlı olan Sinan, iyice Mete’nin üzerine gider ve onu teke tek düelloya davet eder. Düelloyu kaybeden taraf, kazanana her şeyi anlatacaktır. Karayel ve Mavi Ay üyeleri takım kaptanlarına sonuna kadar destek vermektedir. Özge ise olanı biteni sessizce takip eder. Çünkü Kaya, Özge’ye bir Kuzgun olduğunu söylemiştir. Tozkoparanların içerisinde de Özge gibi bir çocuk vardır, ancak o çocuğun kim olduğunu Özge kendisi bulmalıdır. Düellonun sonuna doğru sinirler iyice gerilir. Sinan’ın sözleri karşısında sinirlerine hâkim olamayan Mete, yayını bir kenara bırakır ve Sinan’ın yakasına yapışır.
Özge Tozkoparanların içerisindeki çocuğun kim olduğunu bulabilecek mi? Düelloyu kim kazanacak? Sinan, istediği cevabı alabilmek için ne kadar ileri gidecek? Mete-Sinan kavgasının sonunda kim üzülecek?

Bölüm Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Kısmından Gönderebilirsiniz. İyi Seyirler

Tozkoparan
Dizinin Sayfasına Git
Dizinin Diğer Bölümleri
Tozkoparan 44.Bölüm
Yorumlar 0 Yorum