Tozkoparan 43.Bölüm

TV Tek Part-1 TV Tek Part-2


Paylaş
Bölüm Bilgileri
Tozkoparan 43.Bölüm

Tozkoparan izle, Tozkoparan Son Bölüm izle, Trt1’de 26 Ocak 2020 Pazar günü yayınlanacak olan Tozkoparan 43.Bölüm’ü canlı olarak tvdiziizle.org adresimizden takip edebilir, sonrasında Tozkoparan 43.Bölüm’ü full tek parça izleyebilirsiniz.

Tozkoparan 43.Bölüm Özeti ;

Volkan’ın kuklası Tolki’yi sınıfta bulan Murat bir anda kazı alanından ışınlandığını hatırlamıştır. Cihan ise Mete’nin pusulayı çalıştırdığını Salih Usta’ya söylemiştir. Mete de bu sırrı Mavi Ay’dan daha fazla saklayamaz ve olanları anlatır.
Salih Usta, antrenmanda Dede Korkut Okulu’nun ülke çapındaki turnuvaya katılacağının müjdesini verir. Karayel ekibi antrenmandan sonra kazı alanını kolaçan etmeye gider. Özge ise Tolki’nin okulda ne işi olduğu konusunda babasını sıkıştırır.
Sinan, kazı alanında etrafı incelerken Doruk’u görür. Doruk’u daha önce de Celal’in yanında görmüştür. Babasına dair bir iz bulabileceğini düşünen Sinan, Doruk’u takip etmek için gizlenir. Sinan eve gelmeyince paniğe kapılan Gamze, Mete ile birlikte pusulayı çözmeye çalışan Salih Usta’dan yardım ister.
Tolki’nin intikamını almak isteyen Volkan, zaman makinesinin ayarlarıyla oynar ve büyük yıkım için geri sayımı başlatır.
Sinan nerede? Başına kötü bir şey mi geldi? Mete ve Salih Usta, oğlunu arayan Gamze’ye yardım edebilecek mi? Mete ve Salih pusulanın neyi işaret ettiğini çözebilecekler mi? Volkan zaman makinesini bozup Kaya’dan intikamını alabilecek mi?

Bölüm Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Kısmından Gönderebilirsiniz. İyi Seyirler

Tozkoparan
Tozkoparan
Dizinin Sayfasına Git
Dizinin Diğer Bölümleri
Tozkoparan 43.Bölüm
Yorumlar 0 Yorum