Şampiyon 18.Bölüm

TV Tek Part-1 TV Tek Part-2


Paylaş
Bölüm Bilgileri
Şampiyon 18.Bölüm

Şampiyon izle, Şampiyon Son Bölüm izle, Trt1’de 26 Ocak 2020 Pazar günü yayınlanacak olan Şampiyon 18.Bölüm’ü canlı olarak tvdiziizle.org adresimizden takip edebilir, sonrasında Şampiyon 18.Bölüm’ü full tek parça izleyebilirsiniz.

Şampiyon 18.Bölüm Özeti ;

Derviş ve adamları Güneş’i kaçırırlar. Fırat onlara yetişemez. Serhat yeğenine sahip çıkamadığı için çok üzgündür. Fırat ile Zafer, Güneş’i kaçıran Derviş’in peşine düşerler. Yaman hocanın arkadaşı komiser Zafer ve ekibi hemen Güneş’i bulmak için harekete geçer.
Mücella’nın Güneş’in yerini söylediğini öğrenen herkes şoktadır. Serhat bu kez ipleri koparır.
Suna olanları duyunca Tansel’den Derviş’in yerini bulmasını ister. Tansel Derviş’in yerini bulacaktır. Ancak karşılığında tek bir şey ister. Suna’nın kendisine geri dönmesidir. Diğer yandan Elisa’da Derviş’in adamı Rüzgar’ı arayıp yerlerini söylemesini ister. Fırat ve Elisa Güneş’i almaya giderler. Ancak bu hiç kolay olmayacaktır. Öte yandan polis de Derviş’in yerini tespit etmiştir. Kapana kısılan Derviş Güneş’i de alıp helikopter ile Bulgaristan’a kaçmayı planlar.
Zafer, Selvi ile nişanı için salonu organize etmiştir. Her şey çok güzeldir. Ancak Zafer nişan yüzüklerini kaybeder. Fırat’ın bu konuda çok duygusal bir çözümü olacaktır.
Kerem ile Şeref maça çıkacaktır. Kerem’in kendisi için bu maça çıkacağını bir şekilde öğrenen Şahin onu bu maçta yalnız bırakmayacaktır.

Bölüm Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Kısmından Gönderebilirsiniz. İyi Seyirler

Yorumlar 0 Yorum