Payitaht Abdülhamid 109.Bölüm


Paylaş
Bölüm Bilgileri
Payitaht Abdülhamid 109.Bölüm

Payitaht Abdülhamid izle, Payitaht Abdülhamid Son Bölüm izle, Trt1’de 21 Şubat 2020 Cuma günü yayınlanacak olan Payitaht Abdülhamid 109.Bölüm’ü canlı olarak tvdiziizle.org adresimizden takip edebilir, sonrasında Payitaht Abdülhamid 109.Bölüm’ü full tek parça izleyebilirsiniz.

Payitaht Abdülhamid 109.Bölüm Özeti ;

Abdülhamid, bütün aramalara rağmen bulunamayan Ahmet Paşa için endişelidir. Ahmet Paşa’yı ortaya çıkartacak yolu yine kendisi bulur. Sefirler üzeriden yaptığı tehdit işe yarar. Ahmet Paşa ve İsmail Hakkı kurtulur. Zalman, son oyununu oynar. Ancak bu kez zülfü yare dokunmuştur. Abdülhamid de Ahmet Paşa da düşmanın maskesini düşürmeye kararlıdır.
Halil Halid ve ekibi düştükleri tuzaktan çıkarlar. Yanık’la bir anlaşma yaparlar. Esnaftan istedikleri haracı onlar ödeyecektir. Yanık ve adamları hevesle alacakları parayı beklerken ellerindeki parayı da kaybederler. Çünkü Halil Halid’in zekice bir planı vardır.
Bidar, Abdülhamid’in kendisini İzmit’e göndermek istediğini öğrenince yıkılır. Demek Behice Sultan geldiğinde kendisini istememektedir. Blavatsky, sandıktan çıkanları inceler ve anlamını çözmeye çalışır.
Abdülkadir ise kendini aklamak için sahte şehzadeye tuzak hazırlamıştır ancak onu takip eden Bidar’ın gözleri önünde çok zor bir durumda kalır.
Abdülkadir, adını temize çıkarabilecek mi? Bidar, ayrılık acısı ile nasıl baş edecek?
Halil Halid, Yanık’ı nasıl alt edecek? Zalman, nihayet yakalanacak mı?

Bölüm Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Kısmından Gönderebilirsiniz. İyi Seyirler

Payitaht Abdulhamid
Dizinin Sayfasına Git
Dizinin Diğer Bölümleri
Payitaht Abdülhamid 109.Bölüm
Yorumlar 0 Yorum