Payitaht Abdülhamid 108.Bölüm

TV Tek Part-1 TV Tek Part-2


Paylaş
Bölüm Bilgileri
Payitaht Abdülhamid 108.Bölüm

Payitaht Abdülhamid izle, Payitaht Abdülhamid Son Bölüm izle, Trt1’de 14 Şubat 2020 Cuma günü yayınlanacak olan Payitaht Abdülhamid 108.Bölüm’ü canlı olarak tvdiziizle.org adresimizden takip edebilir, sonrasında Payitaht Abdülhamid 108.Bölüm’ü full tek parça izleyebilirsiniz.

Payitaht Abdülhamid 108.Bölüm Özeti ;

Zalman yakalanmaktan son anda kurtulurken, Abdülhamid demiryolu güzergahını belirlemek için planlar kurar. Teşkilatın ortaya çıkması için bir hamle yapar. Yaptığı hamle Ahmet Paşa’nın hayatındaki bir sır perdesini aralar. Ahmet Paşa İsmail Hakkı ile sırrın peşine düşer. Yolun sonunda hiç ummadığı biri vardır. Abdülhamid düşmanını bulmak için Mahmut Paşa ile bir tertip yapar.
Yanık Halil Halid’in elinden Panait’i alamaz. Ama karşılığını alacaktır. Adamları Tatar’ı kaçırır. Panait canını bağışladığı için Halil Halid’in tarafına geçmiş gibi davranır. Abdülhamid, Bidar ve Cemile’yi huzura çağırıp ikisinin de haremdeki vazifelerinin son bulduğunu açıklar… Cemile, Bidar’a yeni gelecek kişinin Behice Sultan olduğunu söyler. Bu arada Abdülkadir birinin kendi adına esnaftan haraç kestiğini öğrenir.
Abdülkadir haraç meselesinden aklanabilecek midir?
Bidar, Nureddin’in annesi Behice saraya gelince ne yapacaktır?
Tatar’ı kurtarmaya çalışan Halil Halid, Panait’in tuzağına düşecek midir?
Abdülhamid’e uzak diyarlardan gelen haber nedir?
Abdülhamid’in Mahmut Paşa ile kurduğu tuzağa kim düşecektir?

Bölüm Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Kısmından Gönderebilirsiniz. İyi Seyirler

Payitaht Abdulhamid
Dizinin Sayfasına Git
Dizinin Diğer Bölümleri
Payitaht Abdülhamid 108.Bölüm
Yorumlar 0 Yorum