Payitaht Abdülhamid 107.Bölüm

TV Tek Part-1 TV Tek Part-2


Paylaş
Bölüm Bilgileri
Payitaht Abdülhamid 107.Bölüm

Payitaht Abdülhamid izle, Payitaht Abdülhamid Son Bölüm izle, Trt1’de 7 Şubat 2020 Cuma günü yayınlanacak olan Payitaht Abdülhamid 107.Bölüm’ü canlı olarak tvdiziizle.org adresimizden takip edebilir, sonrasında Payitaht Abdülhamid 107.Bölüm’ü full tek parça izleyebilirsiniz.

Payitaht Abdülhamid 107.Bölüm Özeti ;

Zalman darphane baskınıyla Osmanlı’yı ve Abdülhamid’i dize getirmeyi planlamıştır. Darphane kuşatılır. Zalman darphanede Osmanlı’nın para gücünü yok etmeye çalışırken durumu bilen İngilizler de dış borçların ödenmesi için baskı yapar. Abdülhamid bu cendereden kurtulup düşmanını yakalamayı başarabilecek midir?
Halil Halid, Yanık’ın adamı Panait’i alınca Yanık da Tatar’ı kaçırır. Halil Halid‘ler Tatar’ı kurtarmaya çalışırken hain bir tuzağa doğru çekilirler.
Cemile kuyuda son nefesini vermek üzereyken, Bidar her şeyi Abdülhamid’e anlatır. Abdülhamid, Bidar ve Naime’nin Cemile’nin kocasıyla ilgili yaptıklarından haberdar olduğunu öğrenince son derece öfkelenir. Abdülhamid’le arası henüz ısınmamışken, şimdi büsbütün açılan Bidar ne yapacak?
Blavatsky ‘nin de olayların içinde olduğunu öğrenen Abdülhamid, ona nasıl bir ceza verecek?
Düştükleri tuzak Halil Halid ve adamlarının sonunu mu getirecek?
Ahmet Paşa ve İsmail Hakkı kısıldıkları mahzende ölecek mi?
Abdülhamid sonunda Zalman’ı yakalayacak mı?

Bölüm Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Kısmından Gönderebilirsiniz. İyi Seyirler

Payitaht Abdulhamid
Dizinin Sayfasına Git
Dizinin Diğer Bölümleri
Payitaht Abdülhamid 107.Bölüm
Yorumlar 0 Yorum