Payitaht Abdülhamid 106.Bölüm

TV Tek Part-1 TV Tek Part-2


Paylaş
Bölüm Bilgileri
Payitaht Abdülhamid 106.Bölüm

Payitaht Abdülhamid izle, Payitaht Abdülhamid Son Bölüm izle, Trt1’de 31 Ocak 2020 Cuma günü yayınlanacak olan Payitaht Abdülhamid 106.Bölüm’ü canlı olarak tvdiziizle.org adresimizden takip edebilir, sonrasında Payitaht Abdülhamid 106.Bölüm’ü full tek parça izleyebilirsiniz.

Payitaht Abdülhamid 106.Bölüm Özeti ;

Zalman’ın sokakları ayaklandıran tertibi sonuç verir. Alman bankası demiryolu işinden çekilir. Abdülhamid hem Almanları tekrar masaya oturtmak, hem de İngilizleri işin içine çekmek için bir hamle yapar. Zülüflü’den haberi alan Zalman, buna engel olmak için Abdülhamid’in tertibine karşı bir hamlede bulunur. Zalman’ın planladığı tertip Ahmet Paşa ve İsmail Hakkı’yı canlarına mal olacak bir tuzağın içine düşür.
Bidar, Abdülhamid’in onu affedeceği konusunda umutsuzluğa kapılır ve kendini affettirmenin çarelerini arar… Cemile, Blavatsky için tehlike oluşturmaya başlayınca ölüm fermanı çıkar.
Halil Halid ailesine ettiği yemini tutmak ve Ziya Sami’nin cezasını vermek için Abdülhamid’den izin alır. Ama tam meydanda Ziya Sami’nin cezasını kesecekken birileri gelip onu kurtarır. Ziya Sami’yi kaçırtan ise Halil Halid’ten alacağı intikam ateşiyle yaşayan Yanık’tır. Halil Halid, Payitahttaki nizamı Yanık’ın bozduğunu da anlar. Yanık, Ziya Sami’yi Halil Halid’in elinden kurtarabilecek midir? Halil Halid payitahtı tekrar huzura kavuşturmak için ne yapacaktır?
Bir yanda Cemile, bir yanda Ahmet Paşa ve İsmail Hakkı canlarını kurtarabilecekler midir? Abdülhamid Zalman’ın hain planlarını bertaraf edip amacına ulaşabilecek midir?

Bölüm Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Kısmından Gönderebilirsiniz. İyi Seyirler

Payitaht Abdulhamid
Dizinin Sayfasına Git
Dizinin Diğer Bölümleri
Payitaht Abdülhamid 106.Bölüm
Yorumlar 0 Yorum