Payitaht Abdülhamid 105.Bölüm

TV Tek Part-1 TV Tek Part-2


Paylaş
Bölüm Bilgileri
Payitaht Abdülhamid 105.Bölüm

Payitaht Abdülhamid izle, Payitaht Abdülhamid Son Bölüm izle, Trt1’de 24 Ocak 2020 Cuma günü yayınlanacak olan Payitaht Abdülhamid 105.Bölüm’ü canlı olarak tvdiziizle.org adresimizden takip edebilir, sonrasında Payitaht Abdülhamid 105.Bölüm’ü full tek parça izleyebilirsiniz.
Payitaht Abdülhamid 105.Bölüm Özeti ;
Gustav, Vladimir’i kurtaramasa da kendini Abdülhamid’in gözünde aklamayı başarır. Selim Paşa da Karaso’yu saraydan çıkarmıştır. Abdülhamid, demiryoluna İngiliz ve Rusların engel olmamaları için bir çare düşünür. Zülüflü Abdülhamid’in her adımını Zalman’a haber vermektedir. Zalman’ın ilk hedefi demiryolu projesini hüsrana uğratmaktır. Abdülhamid demiryolunun Türkmenlerin şehirlerinden, bu devletin kuruluşunda kanını akıtmışların yöresinden geçmesini istemektedir. Güzergahın tespiti için Ahmet Paşa ve İsmail Hakkı’yı vazifelendirir. Peşlerindeki düşmandan habersiz olan Ahmet Paşa ve İsmail Hakkı’yı büyük bir tehlike beklemektedir.
Halil Halid artık yolun sonuna gelmiştir. Ferdinand da ondan şüphelenmektedir. Öte yandan canı pahasına görevini tamamlamak zorundadır.
Bidar, Abdülhamid’in ona küskünlüğünden dolayı son derece üzgündür. Naime annesine Abdülkadir’in saraydan gittiğini haber verir. Bidar bu olayda da kendini suçlar. Abdülhamid karısını sevmekte ama affedememektedir… İkilem yaşar. Bidar bunun üzerine saraydan ayrılır…
Blavatsky’nin planları sonucu yüreklerinde büyük acılarla saraydan ayrılan Abdülkadir ve Bidar nerededirler?
Halil Halid Balkanlardaki görevini bitirip arkadaşlarına kavuşacak, Payitahta dönebilecek midir?
Zalman’ın planından habersiz olan Abdülhamid, Ahmet Paşa ve İsmail Hakkı’yı göreve değil ölüme mi göndermiştir?
Bölüm Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Kısmından Gönderebilirsiniz. İyi Seyirler

Payitaht Abdulhamid
Payitaht Abdulhamid
Dizinin Sayfasına Git
Dizinin Diğer Bölümleri
Payitaht Abdülhamid 105.Bölüm
Yorumlar 0 Yorum