Kalk Gidelim 99.Bölüm


Paylaş
Bölüm Bilgileri
Kalk Gidelim 99.Bölüm

Kalk Gidelim 99.Bölüm izle, Kalk Gidelim izle, Kalk Gidelim Son Bölüm izle, Kalk Gidelim 99.Bölüm, Kalk Gidelim 99.Bölüm Full izle, Kalk Gidelim 99.Bölüm Tek Parça izle

Kalk Gidelim izle, Kalk Gidelim Son Bölüm izle, Trt1’de 22 Şubat 2020 Cumartesi günü yayınlanacak olan Kalk Gidelim 99.Bölüm’ü canlı olarak tvdiziizle.org adresimizden takip edebilir, sonrasında Kalk Gidelim 99.Bölüm’ü full tek parça izleyebilirsiniz.

Kalk Gidelim 99.Bölüm Özeti ;

Eski eşinin yaşadığı ortaya çıkan Şerif, Seyfettin ve Sevda’nın sinirinden nasibini alır. Şerif, Nurhatçe’yi almaması için eski eşi Julia’yı ikna etmek üzere İzmir’e gider. Bu durumdan Hacı Baba’yı da haberdar ederler. Julia, tüm ikna çabalarına rağmen anne ve babasının baskısı yüzünden geri adım atmaz ve kızını almakta kararlıdır.
Diğer tarafta ise Dal ailesinin kadınları Samim ve Ahsen meselesiyle ilgilenmektedirler. Çözüm olarak düğün yapma fikri ortaya atılsa da Ahsen bu konuda ısrar etmez, Nurhatçe meselesinde aileye destek olur.
İşleri iyi giden Mustafa Ali’nin aldığı pahalı hediyeler Nurcan’ı iyice işkillendirir. Köşeye sıkışan Mustafa Ali, fabrika ortaklığını gizlemeye devam eder. Sefer’in depresyonda olduğunu sanan Şakir ve Veli ise, Sefer’i mutlu etme yarışına girerler.
Mustafa Ali ve Seyfettin bir yandan Hatice Ana’ya moral vermeye çalışırken bir yandan da Şerif’ten gelecek haberleri beklemektedirler.

Bölüm Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Kısmından Gönderebilirsiniz. İyi Seyirler

Yorumlar 0 Yorum