Kalk Gidelim 97.Bölüm

TV Tek Part-1 TV Tek Part-2


Paylaş
Bölüm Bilgileri
Kalk Gidelim 97.Bölüm

Kalk Gidelim izle, Kalk Gidelim Son Bölüm izle, Trt1’de 8 Şubat 2020 Cumartesi günü yayınlanacak olan Kalk Gidelim 97.Bölüm’ü canlı olarak tvdiziizle.org adresimizden takip edebilir, sonrasında Kalk Gidelim 96.Bölüm’ü full tek parça izleyebilirsiniz.

Kalk Gidelim 97.Bölüm Özeti ;

And içtiği üzere Samim’i vuran Ahsen, eşini yine kendi elleriyle tedavi eder. Hatice Ana ise sadece baygınlık geçirmiştir. Ev halkı köyde kalmaya devam eden yeni gelinlerini Şakir’in evine gönderir. Dudu hamileliği nedeniyle koku hassasiyeti yaşamaktadır. Yemek kokusuna dayanamaz. Bu konu gençler arasında tartışmaya sebep olur ve kızlar yemek yapmama kararı alır.
Hatice Ana’nın üzülmesine dayanamayan Hacı Baba eşini de alarak kimseye haber vermeden evden ayrılır. Seyfettin, anne babasının peşinden İstanbul’a gitmeye karar verir. Bu sırada Mustafa Ali de Ercan’ın tehditleriyle uğraşmaktadır. Ercan’ın açığını yakalamasıyla işler tersine döner.
Diğer yandan Nurhatçe meselesinde sular durulmaz. Şerif, Nurhatçe’yi almak için babalık testi yaptırmak isteyince karşı taraftan beklenmedik bir hamle gelir. İşler umdukları gibi gitmese de bütün aile Nurhatçe’yi vermemekte kararlıdır.

Bölüm Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Kısmından Gönderebilirsiniz. İyi Seyirler

Yorumlar 0 Yorum