Kadın 80.Bölüm

Paylaş
Bölüm Bilgileri
Kadın 80.Bölüm

Kadın izle, Kadın Son Bölüm izle, FoxTV’de 28 Ocak 2020 Salı günü yayınlanacak olan Kadın 80.Bölüm’ü canlı olarak tvdiziizle.org adresimizden takip edebilir, sonrasında Kadın 80.Bölüm’ü full tek parça izleyebilirsiniz.

Kadın 80.Bölüm Özeti ;

Fazilet Aşçıoğlu’nun yazdığı kitabı tamamen Bahar’a hediye etmesi onu çok duygulandırmıştır. Kitabın yazarının Bahar olması ise herkesi büyük bir heyecan içerisine sokmuştur.
Raif, Ceyda’nın ona olan duygularından emin olur olmaz ona evlenme teklifi eder. Bu teklif karşısında gözyaşlarına hakim olamayan Ceyda’nın cevabı ise ne olacaktır?
Şirin’in Sarp’ı öldürdüğünü herkesin öğrenmesiyle işler iyice karışır. Bahar’ın bununla birlikte yaşadığı şok Şirin’den tamamen nefret etmesine neden olacaktır. Enver ise küçük kızının hala bu kadar ileri gidebileceğine inanamaz. Şirin’in evden kaçması üzerine onunla iletişime geçen Enver gerçekleri bir kez daha onun ağzından duymak ister. Hala onun yapmadığına inanmak isteyen Enver’in duyduklarından sonra ise dünya başına yıkılır. Bu kadar kötülüğün içinde hala bir iyilik arayan Enver sonunda pes eder. Büyük finale son 2 bölüm kala Şirin tüm yaptıklarının cezasını çekmek üzeredir.

Bölüm Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Kısmından Gönderebilirsiniz. İyi Seyirler

Kadın
Kadın
Dizinin Sayfasına Git
Dizinin Diğer Bölümleri
Kadın 80.Bölüm
Yorumlar 0 Yorum