Doğduğun Ev Kaderindir 6.Bölüm

TV Tek Part-1 TV Tek Part-2


Paylaş
Bölüm Bilgileri
Doğduğun Ev Kaderindir 6.Bölüm

Doğduğun Ev Kaderindir izle, Doğduğun Ev Kaderindir Son Bölüm izle, Tv8’de 12 Şubat 2020 Çarşamba günü yayınlanacak olan Doğduğun Ev Kaderindir 6.Bölüm’ü canlı olarak tvdiziizle.org adresimizden takip edebilir, sonrasında Doğduğun Ev Kaderindir 6.Bölüm’ü full tek parça izleyebilirsiniz.

Doğduğun Ev Kaderindir 6.Bölüm Özeti ;

Mehdi’nin teklifinde ne kadar ciddi olduğunu anlayan Zeynep, yeni bir dönemecin eşiğindedir. Aklı ve kalbi bambaşka şeyler söylerken, Zeynep yapması gerekeni seçerek Mehdi’yle evlenmeye karar verir. İkilinin aldıkları evlilik kararı, mahallede de büyük ses getirir.
Diğer tarafta Nermin, kızını bir an önce oradan kurtarmanın planlarını yaparken, Ekrem’in Zeynep için bambaşka planları vardır. Ekrem adımlarını dikkatle atar.
Zeynep hala aldığı kararın şokunu yaşarken Zeliha’nın Sakine’ye yaptığı başka bir teklifle, Zeynep dört bir yandan kuşatılmaya başlanır.
Düğün günü geldiğindeyse, beklenmedik gelişmelerin varlığı ve misafirlerin gelişiyle, Zeynep ve Mehdi’nin ilişkileri başka yaralara gebe olacak, aşılması zor duvarlar aralarına örülecektir.

Bölüm Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Kısmından Gönderebilirsiniz. İyi Seyirler

Doğduğun Ev Kaderindir
Dizinin Sayfasına Git
Dizinin Diğer Bölümleri
Doğduğun Ev Kaderindir 6.Bölüm
Yorumlar 0 Yorum