Zümrüdüanka 5.Bölüm

Paylaş
Bölüm Bilgileri
Zümrüdüanka 5.Bölüm

Zümrüdüanka 5.Bölüm izle, Zümrüdüanka izle, Zümrüdüanka Son Bölüm izle, Zümrüdüanka 5.Bölüm, Zümrüdüanka 5.Bölüm Full izle, Zümrüdüanka 5.Bölüm Tek Parça izle

Zümrüdüanka izle, Zümrüdüanka Son Bölüm izle, FoxTV’de 22 Şubat 2020 Cumartesi günü yayınlanacak olan Zümrüdüanka 5.Bölüm’ü canlı olarak tvdiziizle.org adresimizden takip edebilir, sonrasında Zümrüdüanka 5.Bölüm’ü full tek parça izleyebilirsiniz.

Zümrüdüanka 5.Bölüm Özeti ;

Serhat’ın polisler tarafından götürülmesi Demirkan Holding’de bomba etkisi yaratmıştır. Perişan olan Azimet başlarına gelen bütün felaketlerden Zümrüt’ü sorumlu tutuyordur. Bir kez daha Serhat’ı kaybetmek istemeyen Zümrüt, onun masumiyetini ispatlamak ve Serhat’ı özgürlüğüne kavuşturmak zorundadır. Ülfet ise Rüstem’deki değişimin sebebini öğrenir. Karı koca arasında geçen sert hesaplaşma Ülfet’in yaralarını deşer. Abbas, Serhat’tan sonsuza dek kurtulmak için yeni bir plan yaparken kaldıramayacağı kadar ağır bir darbe yiyeceğinden habersizdir. Bunun sonuçları sadece Abbas’ı değil tüm Demirkan Konağı’nı darmadağın edecektir. Zümrüt, Abbas’ın son hamlesini nasıl atlatacaktır? Serhat’ı kurtarabilmek için kimden yardım isteyecektir? Serhat ailesini bir arada tutmayı başarabilecek midir?

Bölüm Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Kısmından Gönderebilirsiniz. İyi Seyirler

Yorumlar 0 Yorum