Benim Adım Melek 17.Bölüm

TV Tek Part-1 TV Tek Part-2


Paylaş
Bölüm Bilgileri
Benim Adım Melek 17.Bölüm

Benim Adım Melek izle, Benim Adım Melek Son Bölüm izle, Trt1’de 22 Ocak 2020 Çarşamba günü yayınlanacak olan Benim Adım Melek 17.Bölüm’ü canlı olarak tvdiziizle.org adresimizden takip edebilir, sonrasında Benim Adım Melek 17.Bölüm’ü full tek parça izleyebilirsiniz.
Benim Adım Melek 17.Bölüm Özeti ;
Mithat, Melek’e onun hastalığını bildiğini söylemiştir. Melek çaresizce Mithat’a sarılmış ve abla kardeş duygu dulu anlar yaşamıştır. Bu sırada ansızın gelen Kerem, annesiyle ilgili gerçeği öğrenmiş ve ne yapacağını şaşırmış bir halde kardeşine sarılmıştır. Başını çevirse duygu seline kapılan Kerem’i görecek olan Melek, hastalığını Kerem’in öğrendiğini fark edecek mi?
Bu arada İstanbul’a gelen Ömer, Defne’yi görüşme konusunda ikna eder. Defne, Ömer’le buluşmak üzere yola çıkar. Funda otelde uyuyor olsa da Adnan onları görür ve takip eder. Ömer, Defne’yi geri kazanıp Antep’e döndürmeyi başarabilecek mi?
Funda, bu aşkın canlanmasına engel olmak için yeni planlar yapmak zorunda kalacak. Alpay’ın Kenan’dan aldığı güç gün geçtikçe artarken Melek’e karşı daha da acımasız olmaya başlayacak.
Bölüm Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Kısmından Gönderebilirsiniz. İyi Seyirler

Benim Adım Melek
Benim Adım Melek
Dizinin Sayfasına Git
Dizinin Diğer Bölümleri
Benim Adım Melek 17.Bölüm
Yorumlar 0 Yorum