Arka Sokaklar 540.Bölüm

Paylaş
Bölüm Bilgileri
Arka Sokaklar 540.Bölüm

Arka Sokaklar izle, Arka Sokaklar Son Bölüm izle, KanalD’de 31 Ocak 2020 Cuma günü yayınlanacak olan Arka Sokaklar 540.Bölüm’ü canlı olarak tvdiziizle.org adresimizden takip edebilir, sonrasında Arka Sokaklar 540.Bölüm’ü full tek parça izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar 540.Bölüm Özeti ;

Ekibimiz, Nevres ve Baki’nin peşine düşmüştür. Mesut, Nevres’i kıstırdığını düşünür. Çatışma başlar. Ancak Tarık bir oyun oynar. Engin, Selin, Cemal, Ezgi ve Arda gelir desteğe gelir. Arabanın kapısını açtıklarında içeride Ayşe ve İkbal’in cesediyle karşılaşırlar. Mesut müthiş bir vicdan azabı içindedir. Kendini bir türlü bağışlayamaz. Nevres, ailesinin katilinin Mesut olduğunu düşünüp intikam yemini eder. Rıza Baba, Mesut’u korumak için onu güvenli eve alır. Selin, anne ile kızın öldürülmesiyle ilgili balistik raporunu araştırır. Bunu yapanın Mesut olduğuna ihtimal veremez.
Baki, Nadya’yı kaçırır. Nadya bu esnada çaktırmadan Engin’i arar. Engin, Nadya’yı kurtarmaya gelir. Nadya ciddi şekilde yaralanmıştır. Hastaneye kaldırılır ve yoğun bakıma alınır.
Fatih isimli adam, önce minibüste yaşlı kadını gasp eder. Sonra girdiği mağazadan bir şeyler çalar. Ekibimiz olay yerine gelir. Zanlıyı araştırırlar. Adam cinayetten hüküm giyip açık cezaevinden kaçmıştır. Ceylan isimli genç kızı evine giderken kapı önünde öldürür. Ailesi perişan haldedir. Ekibimiz seri katil Fatih’in peşindedir.

Bölüm Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Kısmından Gönderebilirsiniz. İyi Seyirler

Arka Sokaklar
Dizinin Sayfasına Git
Dizinin Diğer Bölümleri
Arka Sokaklar 540.Bölüm
Yorumlar 0 Yorum