Arka Sokaklar 539.Bölüm

Paylaş
Bölüm Bilgileri
Arka Sokaklar 539.Bölüm

Arka Sokaklar izle, Arka Sokaklar Son Bölüm izle, KanalD’de 24 Ocak 2020 Cuma günü yayınlanacak olan Arka Sokaklar 539.Bölüm’ü canlı olarak tvdiziizle.org adresimizden takip edebilir, sonrasında Babil 2.Bölüm’ü full tek parça izleyebilirsiniz.
Arka Sokaklar 539.Bölüm Özeti ;
Hüsnü’nün, Tarık tarafından kaçırılmasıyla hareketlenen merkezde Rıza, Engin’e sinirlenir. Zeliha ise, olup bitenden kendini sorumlu tutmaktadır. Mesut ise, Nevres’in sorgusundayken Hüsnü’nün kaçırıldığını öğrenir ve bunun üzerine Engin’le, Mesut arasında büyük bir kavga yaşanır. Tarık, Hüsnü’yü bırakmak için ekipten yüklü miktarda fidye istemiştir.
Araştırmalara devam eden ekip Servet adında birinin parmak izine ulaşır. Diğer tarafta, sözde muhabir olan Tarık’ın adamı Adem, Zeliha’ya babasını bulması konusunda yardım edecektir. Adem, Zeliha’yı kandırıp Ekber’e getirdiği sırada ekip kablocudan aldığı bilgiyle mekana baskın yapar. Tarık’ın isteği üzerine fidyeyi ona Zeliha verecektir. Zeliha parayı alıp babasını kurtarmaya geldiğinde ise, Tarık’ın dürbününden baba ve kızı görürüz…
Bölüm Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Kısmından Gönderebilirsiniz. İyi Seyirler

Arka Sokaklar
Arka Sokaklar
Dizinin Sayfasına Git
Dizinin Diğer Bölümleri
Arka Sokaklar 539.Bölüm
Yorumlar 0 Yorum