Afili Aşk 35.Bölüm

Paylaş
Bölüm Bilgileri
Afili Aşk 35.Bölüm

Afili Aşk 35.Bölüm izle, Afili Aşk izle, Afili Aşk Son Bölüm izle, Afili Aşk 35.Bölüm, Afili Aşk 35.Bölüm Full izle, Afili Aşk 35.Bölüm Tek Parça izle, KanalD’de 22 Şubat 2020 Cumartesi günü yayınlanacak olan Afili Aşk 35.Bölüm’ü canlı olarak tvdiziizle.org adresimizden takip edebilir, sonrasında Afili Aşk 35.Bölüm’ü full tek parça izleyebilirsiniz.

Afili Aşk 35.Bölüm Özeti ;

Ayşe ve Ceyda kıran kırana bir düelloya girer.
Kerem ölüm kalım savaşı verirken Ayşe ve ailesinin endişeli bekleyişi sürer. Rıza Kerem’in başına gelenlerden kendini sorumlu tutar, Muhsin’e dostluk elini uzatır. Ancak bu sefer Yiğiter ailesi tepkilidir.
Ayşe ise Kerem’i kaybetme korkusunu yaşar. Hastanedeki yas ortamı Kerem’in uyanmasıyla yerini bayram havasına bırakır. Ama garip giden bir şeyler vardır. Kerem her şeyin üstüne temiz bir sayfa açmak ister. Ayşe de Kerem için her şeyi yapmaya hazırdır. Ama bu o kadar kolay gözükmemektedir.
Ceyda ve Yelda çoktan kendi planlarını uygulamaya geçmiştir. Ayşe ve Ceyda kıran kırana bir düelloya girer. Kerem bir karar vermek zorundadır. Yeni hayatında Ayşe’yle mi yoksa Ceyda’yla mı devam edecektir

Bölüm Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Kısmından Gönderebilirsiniz. İyi Seyirler

Afili Aşk
Dizinin Sayfasına Git
Yorumlar 0 Yorum