Afili Aşk 34.Bölüm

Paylaş
Bölüm Bilgileri
Afili Aşk 34.Bölüm

Afili Aşk izle, Afili Aşk Son Bölüm izle, KanalD’de 15 Şubat 2020 Cumartesi günü yayınlanacak olan Afili Aşk 34.Bölüm’ü canlı olarak tvdiziizle.org adresimizden takip edebilir, sonrasında Afili Aşk 34.Bölüm’ü full tek parça izleyebilirsiniz.

Afili Aşk 34.Bölüm Özeti ;

Kerem Ayşe’yi kurtarabilecek midir?

Kerem ve Ayşe yaşadıkları efsane aşka bile kafa tutarlar. Kerem inatçı Ayşe daha inatçıdır. Kerem Ceyda ile Ayşe de Ömer’le mutluluk pozları verir. Ancak Kerem’in kafasında bazı soru işaretleri vardır. Ömer’in Ayşe ile hatıralarının olduğu yüzüğün hikayesi Kerem’i kuşkulandırır. Kerem Ömer ile ilgili düşüncelerinde haklı çıkacak mı? Ayşe Ömer’in desteğiyle, atölyedeki işleri lehine çevirmek için çalışır ama her seferinde Kerem engeline takılır.
Muhsin Kenan’ı dolandıran kişi ile ilgili araştırmaları sonucunda bir fotoğrafa ulaşır. Kerem ve Ayşe fotoğraftaki adamın peşine düşer. İkili ipuçlarını takip eder ancak başları belaya girer. Elleri silahlı adamlardan kaçarlarken saklandıkları yerde ölüm tehlikesiyle karşı karşıya kalırlar. Kerem ilk kez Ayşe’yi gerçekten kaybetmek düşüncesiyle korku dolu anlar yasar. Kerem Ayşe’yi kurtarabilecek midir?

Bölüm Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Kısmından Gönderebilirsiniz. İyi Seyirler

Yorumlar 0 Yorum