Afili Aşk 31.Bölüm

Paylaş
Bölüm Bilgileri
Afili Aşk 31.Bölüm

Afili Aşk izle, Afili Aşk Son Bölüm izle, KanalD’de 29 Ocak 2020 Çarşamba günü yayınlanacak olan Afili Aşk 31.Bölüm’ü canlı olarak tvdiziizle.org adresimizden takip edebilir, sonrasında Afili Aşk 31.Bölüm’ü full tek parça izleyebilirsiniz.

Afili Aşk 31.Bölüm Özeti ;

Kerem, kız isteme gecesini basacak mı?
Mahkemenin verdiği boşanma kararı herkes için şaşkınlıkla karşılanır. Kerem ve Ayşe boşanma sonrası bu olay yaşanmamış gibi davranır. Aşk acısının üstesinden bu şekilde gelmeye ve birbirlerinden uzak durmaya çalışırlar.
Ayşe’nin Modamu’nun yüzü olması onları mecburen bir araya gelmek zorunda bırakır. Kerem ve Ayşe yeni bir savaş içine girerler. Kerem, Ayşe’yi şirketten uzaklaştırma yolu için eski çapkınlıklarına ve umursamaz hallerine devam eder. Ayşe de boş durmaz kendi yöntemleriyle karşılık verir. Kerem’e inat kendisini istemeye gelmek isteyen gizemli talebine evet der. Ancak Ayşe’nin hiç hesaba katmadığı bir şey olur.
İsteme günü kapının ansızın çalınmasıyla davetsiz bir misafir gelir. Gelen davetsiz misafirin söyledikleri acaba Ayşe’nin kafasını karıştıracak mıdır?

Bölüm Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Kısmından Gönderebilirsiniz. İyi Seyirler

Yorumlar 0 Yorum