Bir Zamanlar Çukurova 56.Bölüm

Paylaş
Bölüm Bilgileri
Bir Zamanlar Çukurova 56.Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova izle, Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm izle, Atv’de 20 Şubat 2020 Perşembe günü yayınlanacak olan Bir Zamanlar Çukurova 56.Bölüm’ü canlı olarak tvdiziizle.org adresimizden takip edebilir, sonrasında Bir Zamanlar Çukurova 56.Bölüm’ü full tek parça izleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova 56.Bölüm Özeti ;

Yılmaz’ın telefon konuşmasını duyup, takip eden Müjgan, aradığı delile kavuşuyor! Tüm şüphelerinin kendi kuruntusu olduğunu söyleyenlere karşı gördüklerini videoya kaydediyor.
Savcı Jülide, Ercüment Dosyasının Peşini Bırakmıyor!
Çukurova’da dolayan dedikodular ayyuka çıkınca, Jülide de Ercüment dosyasını yeniden incelemeye alıyor. Jülide bu işin peşini bırakmamakta kararlı olduğunu söyleyince Dr. Sabahattin daha fazla kurcalamamasını bile rica edecektir.Gaffur Ve Üzüm’ün Kırmızı Papuçlu Hikayesi
Gaffur’un Üzüm’ün evlerine getirdiği neşe ile yüzü gülmüştür. Üzüm kızı alıp çarşıya giden Gaffur, küçük kıza en iyi en yeni ayakkabıları alacaktır. Meşhur cimriliğini Üzüm için bırakan Gaffur, günün sonunda Üzüm’den hayatının en kıymetli hediyesine kavuşacaktır.
Konakta Gizemli Misafir
Savcı’nın çalışmaları ve Müjgan’ın yarattığı gerginliklerin arasında Konak bir de misafir ağırlıyor bu hafta! Yamanlar’ın hasretle karşıladığı konukları, pek çok konuya aydınlık getirecektir. Komşu konaktan da merakla izlenen misafir, heyecanla da karşılanır. Ancak heyecanın sebebi mutluluk ve şaşkınlıktan çok, bilinmezliktendir.
İki Aile Tekrar Buluştu, Ama!
Son kez bir araya gelişlerinde adeta aralarındaki savaş daha da alevlenen iki aile, yeniden bir araya gelmek zorunda kalıyor. Ercüment’in ölümünün araştırılması ile tetiklenen olaylar, ezeli düşmanları mecburen yine buluşturur. Ancak başta Hünkar ve Fekeli’nin zorladığı mecburi ateşkes, hiç beklemedikleri bir yerden bozulmaya hazırdır. Müjgan elinde ihanetin görüntüleri ile dururken, Züleyha’ya gidip artık ikisinin arasındaki savaşın başladığını ilan edecektir.

Bölüm Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Kısmından Gönderebilirsiniz. İyi Seyirler

Bir Zamanlar Çukurova
Dizinin Sayfasına Git
Dizinin Diğer Bölümleri
Bir Zamanlar Çukurova 56.Bölüm
Yorumlar 0 Yorum