Bir Zamanlar Çukurova 55.Bölüm


Paylaş
Bölüm Bilgileri
Bir Zamanlar Çukurova 55.Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova izle, Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm izle, Atv’de 13 Şubat 2020 Perşembe günü yayınlanacak olan Bir Zamanlar Çukurova 55.Bölüm’ü canlı olarak tvdiziizle.org adresimizden takip edebilir, sonrasında Bir Zamanlar Çukurova 55.Bölüm’ü full tek parça izleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova 55.Bölüm Özeti ;

Müjgan, otomobilin içinde Züleyha’nın sabah boynunda gördüğü fuları bulunca, konakta yine iki aile karşı karşıya gelir. Müjgan, elinde Züleyha’nın fuları ile kapıya dayanınca Demir de Züleyha’ya hesap sorar. Müjgan ise ne olursa olsun, ikisinin görüştükleri fikrinden vazgeçmeyecektir. Konağın bahçesinde beklemedikleri anlarda karşılaşan Yılmaz ve Züleyha için de hayat gittikçe daha zor hale gelir.
Yılmaz Ve Demir Uluslararası Yatırım Yarışında!
Yılmaz, İtalyanlarla yaptığı sulama sistemleri anlaşması ile Çukurova’da günün adamı haline gelir. Bir yandan Vali tarafından başarısı kutlanırken bir yandan da gelen siparişleri yetiştirmeye çalışır. Onun bu başarısına en çok, zamanında Demir’in sanayileşme isteklerinin hepsini geri çeviren Hünkar bozulur. Bir an önce Yamanların da sanayi yatırımı yapması gerektiğini söyler.
Müştemilattan Üzüm Kızın Sevinci İle Gülten’in Mutluluğu Yansıyor.
Saniye annesi ile hayata yeniden tutunan Üzüm, aynı onun gibi olmak ister. Onunla birlikte işe de giden Üzüm, herkesin mutluluk kaynağı haline gelmiştir. Çetin ile bir an önce evlenmeyi bekleyen Gülten, durumu abisi Gaffur da öğrensin istemektedir.
Fekeli Behice’ye Öyle Bir Sürpriz Yapar Ki, En Çok Hünkar’ın Kalbi Acır!
Bir yandan Yılmaz’ın yaptığı uluslararası anlaşmanın getirdiği yoğun işlerle uğraşan Fekeli, bir yandan da kalp krizinin ardından hayat muhasebesine başlamıştır. Behice ise Fekeli’yi yalnız bırakmamak için konağa tamamen yerleşip; evin hanımı gibi davranmaya başlar. Fekeli, tüm Çukurova’nın katıldığı bir organizasyonda sahneye çıkar ve öyle bir şey söyler ki, Behice mutluluktan, Hünkar şaşkınlıktan donakalır!

Bölüm Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Kısmından Gönderebilirsiniz. İyi Seyirler

Bir Zamanlar Çukurova
Dizinin Sayfasına Git
Dizinin Diğer Bölümleri
Bir Zamanlar Çukurova 55.Bölüm
Yorumlar 0 Yorum