Bir Zamanlar Çukurova 54.Bölüm


Paylaş
Bölüm Bilgileri
Bir Zamanlar Çukurova 54.Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova izle, Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm izle, Atv’de 6 Şubat 2020 Perşembe günü yayınlanacak olan Bir Zamanlar Çukurova 54.Bölüm’ü canlı olarak tvdiziizle.org adresimizden takip edebilir, sonrasında Bir Zamanlar Çukurova 54.Bölüm’ü full tek parça izleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova 54.Bölüm Özeti ;

Yamanların Büyük Sırrı Fekeli’nin Kalbine Ağır Geldi!
Hünkar’ın sırrı ortaya çıkmasın diye yardım istemeye geldiği Fekeli, gözyaşları ile dinlediği gerçeklerin hemen ardından yere yığılır! Hünkar konağa dönerken eve gelen Behice, Fekeli’yi hastaneye yetiştirmeye çalışır.
Yılmaz, Hünkar’ın Ziyaretini Öğrenince Delirir!
Yılmaz, babasının yere yığılmadan önce Hünkar ile buluştuğunu öğrenince bir kez daha konağın kapısına dayanır! Fekeli’nin fenalaştığından haberi olmayan Hünkar, Yılmaz’ın Adnan ile ilgili gerçeği öğrendiğini zannederek çok korkar. Demir, Züleyha, tüm çalışanlar ve Müjgan da Yılmaz’ın bağırmasıyla bahçeye toplanır. Yılmaz, Hünkar’dan hesap sormaya gelmiştir, ancak Müjgan’ın Demir’e yaptığı ziyareti öğrenir.
Üzüm Kız ile Müştemilata Neşe Gelmiştir!
Annesinin yasını tutmaya devam etse de Üzüm, Saniye ve Gaffur’un evine neşe getirmiştir. Rüyalarında annesini gören küçük kız, Saniye’ye “Saniye Anne” demeye başlar. Haminne’nin yanından bir dakika bile ayrılmayan Fadik hayatının en zor günlerini yaşamaktadır. Tüm bunların üzerine Haminne bir gece herkes uyurken gezmeye çıkınca, ortalık yine karışacaktır.
Müjgan Bu Kez Elinde Delil ile Kapıya Dayanıyor!
Demir’in ofisine yaptığı ziyaret ortaya çıkınca Yılmaz ile arası iyice açılan Müjgan yine de şüphelerine son veremez. Adeta dedektif gibi Züleyha ve Yılmaz’ı takibe alan Müjgan, en sonunda bir delil bulur. Demir Yaman daha önce kendisine inanmamış olsa da, bir kez daha karşısına çıkmakta da bir beis görmez!
Fekeli, kurutulacak mı? Züleyha gerçekten Yılmaz ile buluşuyor mu? Müjgan bu kez haklı mı çıkacak? Hünkar’ın sırrı Fekeli ile mezara mı gidecek? Ortaya mı çıkacak? Behice, tüm bu bildiklerini kime ve neye karşı kullanacak?

Bölüm Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Kısmından Gönderebilirsiniz. İyi Seyirler

Bir Zamanlar Çukurova
Dizinin Sayfasına Git
Dizinin Diğer Bölümleri
Bir Zamanlar Çukurova 54.Bölüm
Yorumlar 0 Yorum