Bir Zamanlar Çukurova 53.Bölüm


Paylaş
Bölüm Bilgileri
Bir Zamanlar Çukurova 53.Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova izle, Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm izle, Atv’de 30 Ocak 2020 Perşembe günü yayınlanacak olan Bir Zamanlar Çukurova 53.Bölüm’ü canlı olarak tvdiziizle.org adresimizden takip edebilir, sonrasında Bir Zamanlar Çukurova 53.Bölüm’ü full tek parça izleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova 53.Bölüm Özeti ;

Tam ihale darbesini atlattım derken, İstanbul’daki tüm mülklerini de Fekeli ve Yılmaz’a kaptırdığını öğrenen Demir, aklını kaybetmek üzeredir! Züleyha’nın çocuklarını ayıracağı korkusu ile Hünkar’ın ileride ne olur ne olmaz diye mülkleri Leyla’nın üzerine yapmak istemesi de kafasını iyice karıştırmıştır. Tüm bu karmaşa içinde direksiyon hakimiyetini kaybeden Demir, otomobilini uçurumun kıyısında durdurabilir! Ön tekerlekleri uçurumda, arka tekerlekleri toprakta kalan otomobil tam anlamıyla bir sırat köprüsüne döner!
Demir, hayatı pamuk ipliğine bağlı, otomobilinin içinde yaşam savaşı verirken, konağın bahçesinde yine Adnan ve Yılmaz buluşur. Topunu kovalayan küçük çocuk, Yılmaz’ın yanına gider. Oğlunu almaya giden Züleyha da Yılmaz da tedirginlikle etraflarına bakarlarken, avluya bir otomobil girer! Ve ikisi yine açıklamaları gereken bir duruma düşerler!

Bölüm Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Kısmından Gönderebilirsiniz. İyi Seyirler

Bir Zamanlar Çukurova
Dizinin Sayfasına Git
Dizinin Diğer Bölümleri
Bir Zamanlar Çukurova 53.Bölüm
Yorumlar 0 Yorum