Bir Zamanlar Çukurova 52.Bölüm

Paylaş
Bölüm Bilgileri
Bir Zamanlar Çukurova 52.Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova izle, Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm izle, Atv’de 23 Ocak 2020 Perşembe günü yayınlanacak olan Bir Zamanlar Çukurova 52.Bölüm’ü canlı olarak tvdiziizle.org adresimizden takip edebilir, sonrasında Bir Zamanlar Çukurova 52.Bölüm’ü full tek parça izleyebilirsiniz.
Bir Zamanlar Çukurova 52.Bölüm Özeti ;
“Gözümün içine baka baka hala onu seviyor, dayanamıyorum!”,
KONAKTA BEBEK SEVİNCİ, EVLAT ACISINA MI DÖNÜŞECEK?
Leyla Bebeğe hoş geldin diyenlerle adeta dolup taşan konak, aynı anda yangın ve Adnan sesleriyle doldu! Bahçenin arka tarafında ahırlarda yangın olduğu haberi ile Adnan’ın ortada olmadığı ve ahırlara girdiği haberi aynı anda duyuldu! Züleyha’nın çığlıklarla kendini alevlerin içine atmasına Hünkar ve Demir güçlükle engel olmaya çalışır. Elden ele taşınan kovalarla yangın kontrol altına alınmaya çalışılırken, bir yandan da itfaiye beklenmektedir.
MÜJGAN, YILMAZ’I NEDEN ARADI?
Yamanlar, alevlerle boğuşurken, Müjgan da oğlunun yaşam savaşında yanından bir an bile ayrılmadan hastanede beklemektedir. Doğuma girdiği andan itibaren Yılmaz ile konuşmayı reddeden Müjgan, onu telefonla arar. Ancak ağlamaktan konuşamaz. Yılmaz ve Fekeli, can havliyle hastaneye gelirler.
HÜNKAR HANIM VE SANİYE YİNE GAFFUR’UN PEŞİNDE!
Gaffur, çiftlikte iş yapar gibi görünüp, geceleri de Hatip Ağaya borcunu ödemeye devam eder. Ancak davranışlarındaki tuhaflıklar o kadar artacaktır ki, önce Saniye peşine düşer. Ardından da Hünkar Hanım bir kez daha ayağını denk alması için Gaffur’u uyarır.
YILMAZ VE DEMİR SAVAŞI YENİDEN Mİ BAŞLIYOR?
Depolarına yığdığı bakliyata bir çözüm bulmaya çalışan Demir, bir yandan da yeni yatırımlar yaparak büyümenin peşindedir. Önemli bir toplantısına başlamak üzereyken masaya gelen Yılmaz’dan duydukları ile dili tutulur! Yılmaz adeta savaş baltasını topraktan çıkarmıştır! Demir de Hünkar da gafil avlanmışlardır! Adnan alevlerin arasından kurtulabilecek mi? Müjgan ve Yılmaz bebeklerini kucaklarına alabilecek mi? Yılmaz, Demir’in kanını donduracak ne dedi?

Bölüm Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Kısmından Gönderebilirsiniz. İyi Seyirler

Bir Zamanlar Çukurova
Bir Zamanlar Çukurova
Dizinin Sayfasına Git
Dizinin Diğer Bölümleri
Bir Zamanlar Çukurova 52.Bölüm
Yorumlar 0 Yorum