Sefirin Kızı 6.Bölüm

TV Tek Part-1 TV Tek Part-2


Paylaş
Bölüm Bilgileri
Sefirin Kızı 6.Bölüm

Sefirin Kızı izle, Sefirin Kızı Son Bölüm izle, Startv’de 27 Ocak 2020 Pazartesi günü yayınlanacak olan Sefirin Kızı 6.Bölüm’ü canlı olarak tvdiziizle.org adresimizden takip edebilir, sonrasında Sefirin Kızı 6.Bölüm’ü full tek parça izleyebilirsiniz.

Sefirin Kızı 6.Bölüm Özeti ;

“Sen bana masumken inanmadın, ben sana suçluyken bile inandım!”
Sancar “Ortaklık devam, sadıçlık tamam” der ama kader gülüp geçer Sancar’ın bu ayrılık kararına. Kadere bakılırsa, iki sadıç bir koğuşta yan yana yıllar geçireceklerdir.
Sefirin oyunu yüzünden ayrılamayan sadıçların ise hapse girmeden önce yapacakları son bir ortaklık vardır; Nare’ye saldıranları bulmak. Ona bunu yapanların cezasını kesene kadar gözleri ne ailelerini görür, ne de hapiste geçirecekleri yılları.
Sancar ve Gediz’in tüm mal varlıklarına el konulunca, Efeoğlu ailesi konağı kaybeder. Halisefe, beslemeyken hep baş eğdiği konaktan, yine başı eğik çıkar. Üstelik Nare ile aynı çatı altında yaşamak ve o kızın yaralı yüzüne bakmak zorunda kalır. Bizzat neden olduğu yaraların olduğu yüze.
Nare ise bir yandan yaşadığı saldırının travmasıyla savaşırken bir yandan kendini Sadıçların yokluğunda onlara yardım etmeye adar. Çünkü o sevdiklerinin suçsuzluğuna tüm kalbiyle inanmaktadır.

Bölüm Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorum Kısmından Gönderebilirsiniz. İyi Seyirler

Sefirin Kızı
Dizinin Sayfasına Git
Dizinin Diğer Bölümleri
Sefirin Kızı 6.Bölüm
Yorumlar 0 Yorum